Emilly café

O nás

 

Vaření a pečení bylo odjakživa mojí součástí, nejoblíbenějším koníčkem. Už jako malá jsem asistovala v kuchyni mámě a babičce. V mé vlastní domácnosti pak bylo každý den navařeno i napečeno, většinou dva různé druhy dezertů. Moje vášeň pro tohle řemeslo opravdu nešla přehlédnout! A dědičná, protože dnes ji pozoruji u své dcery Emilly.

Vlastní kavárna byla mým životním snem. K jeho splnění vedlo mnoho různých kroků. Jedním z prvních kroků bylo pečení vánočního cukroví a později výroba pravé italské zmrzliny. Až později jsem se v práci dostala i ke svým milovaným dezertům. Trvalo roky, než se objevil vhodný prostor a než okolnosti přály tomu, abych konečně mohla začít realizovat své vize o poctivých dezertech z prvotřídních surovin.

V Emilly café denně pečeme desítky čerstvých zákusků, vyrábíme domácí pomazánky, některé druhy bylinek a zeleniny vozíme z vlastní zahrádky a pečlivě se vyhýbáme polotovarům i nezdravým chemickým přísadám. Zákazníci jsou mojí druhou rodinou, proto jim servírujeme jen to, co bychom nabídli svým nejbližším.

Věřím, že poctivý dezert od profesionálního cukráře je jako umělecké dílo. V Emilly café si proto dáváme záležet na každém zákusku od výběru surovin až po celkový design. Můj sen se stává čím dál reálnější skutečností, a to díky spolehlivému týmu a podpoře rodiny.

Vaše Bára

Otevírací doba!

pondělí až pátek

08:00 -18:00

sobota, neděle

09:00 – 18:00

Kontakt

telefon

+420 220 511 205

Mail

info@emillycafe.cz

Adresa

Bělohorská 134
160 00 Praha 6 – Břevnov